BGONAIR Live

Владо Николов: Не се чувствам политически използван


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До: ЯнО,не!Моралът е при Шишо и Стефка!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонименГласувай тогава за Борисов- стаж суперуправленчески. Може и за СДС- също управленци, ДБ- още по по най управленци. Никой нете кара да гласуваш за Радев....
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Безкрайно си нагъл дундьо!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 8
Брех , защо плюете човека? Ако беше от листата на ДПС, ГЕРБ или ПП пак щяхте да го фейквате, а ако не се захване с политика ще пиатате , защо такива хора като владо не са в политиката? Хем сърби, хем боли, но типично за тези ширини да се мрази и завижда. Аз съм за равно право на всички да могат да се включат в политиката и времето ще покаже кои са достойни. Недейте забравя, че след подписването на Ньойския договор, българите търсят помощ от Иван Вазов , а не от царя и политиците !!!
отговор Сигнализирай
18
Ян
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Точно една година Владо, живот и здраве точно след една година ще те чакаме да изречеш същите неща. Морал и зеленич чорап!? Ти сериозно ли?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Политиката е *** работа, за която трябва ***, защото ръцете се цапат като я работиш.
отговор Сигнализирай
16
Крас
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Да може да не се честваш употребен ,щото мисленето ти е като тяхното , но като влезеш в казана и започнеш да гласуваш не по собствено решение ,ще им забиеш точка и първи ще излезеш навън!
отговор Сигнализирай
15
Само питам
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Колко голям наивник трябва да си за да ти вдъхне доверие същество като Румен Георгиевич!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
Браво Владо! Успех на изборите! С вас сме!
отговор Сигнализирай
13
АмГъл
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Е защото за теб изгодата ще е доста по-голяма
отговор Сигнализирай
Новини