BGONAIR Live

Собственици на бензиностанции нарекоха помощта от 20 евро за гориво "смешна работа"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Бившия м-р на културата,чалгаря Мариан Бачев подарил на пишман актьора Иво Аръков близо 1 милион лева да си пише някакви песнички и да си ходи на турнета в чужбина.Ивчо ни се обади от Париж,за да оправдае средствата.А иначе за култура пари няма.Айде сега да ги върне и да ги раздаде за бензин на бедните.
отговор Сигнализирай
15
бе да питам
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
помощ за гориво ?! а помощ за сметките ни , за храната която купуваме , щото щом горивото поскъпва лавинообразно всичко ше поскъпне .
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: АМного са много са много са
отговор Сигнализирай
13
петка
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
А защо трябва изобщо да има субсидия? Тия дето имат пари за коли не са бедни! Аман от скапани комунисти!
отговор Сигнализирай
12
А
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
колко са процентите , процентите колко са на *гражданина* румен спасителя ?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Какво очаквате от смешниka Гюров?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: анонимен 10 Дай номера на рамата на V8, да те видя какво точно имаш.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
А един такъв бензинджия тази сутрин не пожела да си каже маржа между доставна и продажна цена.Хитреци,бате.А помощта била малка,а?Ако питате мен,въобще не трябва да има помощ.А за тия тарикати-таван на цените.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 12
Ако те интересува цената на горивото, изобщо не трябва да притежаваш автомобил! Той просто не е за теб. Всеки втори бачкотещ неук баачкер с по 3 немски бракми. 1001 пъти съм го писал- и в 2те си жилища основни имаме ФЕЦ, финансиран на 100% от ЕС. НУЛА ми излиза градското каране, че и до 700км извънградско. НУЛА. Безплатно. Безвъзмездно финансиране. Е, имам и един V8 би-турбо, който се кара само със V Power Racing- голяма забава е :))) Ще слезете малко от тия коли, те са лукс.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 0
Айде стига вече подаръци от държавата за ситуация в която тя няма вина.И без това всички вече си вдигнаха цените за наша сметка,сега да им плащаме и бензина.
отговор Сигнализирай
Новини