BGONAIR Live

Собственици на бензиностанции нарекоха помощта от 20 евро за гориво "смешна работа"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Честно
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
казано мислех си, такива супер сили като Израел и САЩ плюс подпомагане и от други ще приключат бързо с Иран, и ще отворят пролива. А какво се получи? Иранците отговарят и то доста сериозно. И купола пробиват, и намерение нямат да се предават и за дълга война са готови. И това е само Иран...А някои си правеха сметки за сериозна война с РФ, Китай и СК!? Боже, събери си вересиите!
отговор Сигнализирай
5
Зозо
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Да им кажа на ППДБ. У маалата ще ви вземат 20-те евро и пак за Шиши ще гласуват.
отговор Сигнализирай
4
Стига с
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Това ДДС.Като намалиха ДДС на ресторантьорите по времето на Ковид какво стана?Цените се вдигнаха.Същото беше и при ДДС на хляба.Дамо хлебарите спечелиха,а държавата беше на загуба.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
ДДС и акциз няма да пипнат, държавата закрепи бюджета за сметка на данъкоплатеца.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
Румболан обещал ако спечели изборите- помощта за бедните да е 21 евро!
отговор Сигнализирай
1
Кукунела Фонтанела
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
НиЙе уд еврУтУ! Тъй е в клуба на рогатите!!!
отговор Сигнализирай
Новини