IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

52,7% от младежите у нас не работят: На какво се дължи това?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Помощи за сички и нема друго спасение. Имат и деца или ще имат а нема работа.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
За това са виновни мама и тате , защото хрантутят детето до 50 години ! Много ми е странно как деца в 4-ти клас се движат с телефони за по 1500 евро, знае ли това дете как се изкарват 1500 евро ?
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Холандия Малта и Германия внасат от чужбина щот техите нещат да бачкат при мизерята. В бг се закри сичко и нема кво.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: 47 а къде в развития Свят има такова чудо плосък данък??? Навсякъде е прогресивен в САЩ най-богатите плщат към 80%
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: анонимен 46 Дистанционно за чужди фирми без данъци не става. Как да им платят? Абсолютно всяко банково плащане, запис на пари, Револют, Пейпал отива към НАП на края на годината.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: Руси Къде на Запад да бягат за квалифицирана високо платена работа? В цяла Западна Европа прогресивният данък приравнява дохода на директор на до 3-4 пъти чистачката и социалните помощи. Нали борим "социално неравенство"... Западняците, като стигнат време да ги повишат над прага за максимум ДОД, отказват да работят и искат вместо пари 3-4 дни работна седмица или бягат от страните си.Преди 10-15г можеше да се забогатее, сега е сеч за средната класа.90% нямат спестявания и едва връзват месеца
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Работят на черно, престъпници, работят дистанционно за външни фирми и плащат там и не показват нищо на родните НАП, мама и тати ги хранят, инфлуенцъри у фенсове и подобни... опции колкото щете...
отговор Сигнализирай
44
Маркс
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Докато богатите продължават да стават по-богати, бедните ще стават все по-бедни. Безработица, малки заплати, нисък стандарт на живот за огромното мнозинство работещи и безработни.
отговор Сигнализирай
43
на слугинажа в чужби
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
честито - свободни сте!
отговор Сигнализирай
42
Баци
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Тези от Бхарат,колко процента от безработните са,а?Другите,които са етнически ***,ги хранят мама и тате.Някои от "Девойките" се п.л.ю.щ.я.т за пари с богати чичковци и дядовци,пиещи сини хапчета,за да им става.Други младежи,са като "Прокурорския син" от Перник и като Гошето Семерджиев.Те работят мутри.Други да "Калинки" от ГЕРБ,ДПС на Делян,ИТН,ПП-ДБ,от партията на Румката и те така.
отговор Сигнализирай
Новини