BGONAIR Live

Двоен ръст на инфлацията, най-бедните усещат най-силно поскъпването


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Вдигане на данъците ще успокои инфлацията, както и вдигане на лихвения процент.
отговор Сигнализирай
15
Стига лъжи!
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
В България бедни няма, нали сме в клуба на богатите! Трудно е да не личи глупостта!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 5
Така е в клуба на богатите.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Асенчономиката ни удари по-здраво от кризата 2008ма.
отговор Сигнализирай
12
ПБ/ППДБ
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 7
продължавюме боташа. продължаваме подмянта. дай българия.
отговор Сигнализирай
11
ПБ/ППДБ
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
вие гласувахте, ние избрахме. вие победихте, ние спечелихме. и така до последния ганьовец. от най многобройното племе на света след индусите, до 2 милиона скота на изживяване. еваларката Ганча.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 17
Еврото няма нищо общо с инфлацията бе д/бил ! Даже точно това , че сме в еврозоната , ни спасява в момента ! Радев и неговата ДС-секта , още ги е яд , ме не могат да повторят сценария от времето на Виденов !
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 7
Абе няма инфлация, от 1 лев стана 1 евро, ама нали вече няма превалутиране като ходим в чужбина и не обменяме пари. То, пенсионерите и преди си бяха бедни, вече са свикнали да стоят на студено и да гладуват. Останалите - да затягат коланите и да започват и те да гладуват. Иначе всички, които предупреждавахме какво ще се случи и каква ще бъде инфлацията сме ***, ***, глупави, без образование, нямаме право на мнение и не разбираме от икономика, но пък плащаме инфлацията
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
ЧЕСТИТА ПРОМЯНА И ПРОГРЕС
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Все се забравя, че инфлацията в България е следствие от инфлацията в ЕС с някакво българско допълнение. В ЕС инфлацията започна да се повишава от декември 2020 година и това веднага вдигна инфлацията и в България през 2021 и 2022 години. Сега инфлацията в ЕС е относително висока, в България също, но около два пъти по-висока от средната в ЕС, защото пак управлява ГЕРБ и СДС. Сега с ПБ може да очакваме инфлация по-близка до средната в ЕС.
отговор Сигнализирай
Новини