BGONAIR Live

Трифонов: Господин Радев, къде е референдумът за лева?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Бруми
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Сус,бе керата!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Делян спи с Румен Радев и това си проличава!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Делян Пеевски спи със Слави и това всички в София го знаят
отговор Сигнализирай
33
..
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Слави е селски терорист
отговор Сигнализирай
32
Ами,
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
Слави , за това въздухарско , и безмисловно стадо , което превзе властта в София като препикаваше Орлов мост, вие сте с най-голяма заслуга ! Най-умното , което направихте , е че влязохте в управлението ! Само че там разбра , че да седиш отстрани и да лаеш и плюеш е по лесно , отколкото да вършиш работа и помлемаш отговорност! Сега Радев ще чете речи от Фейсбук , ще си назначава зелени чорапи навсякъде , по Пътя на Копринката, а ти ще се чудиш , че си неразбран !
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Дъртите к0пейки ще си почупят пръстите да коментират срещу бездетни хора .. безсрамници сте!
отговор Сигнализирай
30
До 29
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 17
Като махнем тези с медицинските проблеми, а те са малък процент, не съм ли прав, че другите са пълни егоисти и нямат деца, защото не си поискали, а не защото не са могли. След като един не може да отгледа едно дете, как ти ще му поверяваш да управлява хора и да взима решения?
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Не ни интересува какво е казал чалгарят. Да се разкара! Барабар с Гумен Крадев
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
*** коментират тук, лоша работа!
отговор Сигнализирай
27
До 25
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 8
Имам син на 38 г. И аз съм се питал защо Макрон иска да праща чуждите деца в чужда война, след като няма свои. Също съм се чудил на Асен Василев и други, но не може да се подиграваме, че нямат деца. Това не е за гавра с тези хора. Достатъчно са наказани от живота.
отговор Сигнализирай
Новини