IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Военни самолети ще изпълняват тренировъчни полети над София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
И за къде ще тренират за Русия или за Иран? На мен ми се струва че 1 големи хора си играят със скъпи играчки. Мм за наша сметка.
отговор Сигнализирай
29
Ха ха ха
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Фък16 ПАК нямало да летят...... Не се били аклиматизирали още. По им било добре в хангара на топличко. ПАК ще гледаме стари руски МиГове да "порят" небето над София. Оптимистични експерти от родната Авиация обещават до 2186г който е още жив да види поне един от новите ни и най-модерни изтребители във въздуха. Рампа пред хангара и трамплин от който да го пуснат дори и в момента се строят. А журналисти от сега се записвали да присъстват и да заснемат тоя исторически момент.
отговор Сигнализирай
28
Ха
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
И ураинския т Топ Гън бил развалнуван той до оня ден не знаеше ,че неговите Ф-ки бяхя платени преди години на двойна цена ,а до сега са пристигнали 2 и не се знае дали едната пали.Не знаеше,че и София -Запад нямат нищо общо с феновете на ФК Левски,абе те украинските тролейбуси нищо не знаят,ама дошли тук с тенджери на раменете пълни с фантазии.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Съветдките бъклюци не летят, само падат!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен26 Поредното украинско куку
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен 11 - "ама кои ще летят? миг или ф?" И двата :) 1 миг и 1 ф :))))
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Там е най -подходящото място за тренировъчни полети !Къде ,другаде ?!?
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Съветските констипатури ще бъдат щастливи да ги гледат
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Всъщност са ни нужни само 1 Ф16 и само 1 крилата бомба, ама водородна
отговор Сигнализирай
21
Констатация до 16
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Първо: провери ТТХ на Грипена, а след това отново пиши глупости, а и внимавай някоя буква да не те нокаутира, че то тинейджъри като тебе книжка не са прочели. Второ: Задължителното Техническо обслужване на Ф-16 след един час полет е...... 16 ЧАСА!!! Трето: Ти с кого ще вояваш, бе - с РФ, с Тр или с Гр, знаеш ли колко самолета са ни необходими за пълноценни ВВС??? Минимум - 50!!! Знаеш ли колко е 1 час полет с Ф-16???? 24,000 Евро!!! А, при тези цени на горивата откъде пари за полети?
отговор Сигнализирай
Новини