IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Военни самолети ще изпълняват тренировъчни полети над София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
до 13 Другарят Радев както е на 63 години ще скрие шапката и на най-добрите ни пилоти на изтебители. Тия келеееши могат ли да се осмелят да направят гръбен полет на 30 метра от земята при пълен форсаж както Радев го е правил? Не им стиска.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
На жалките ни военни паради през годините най-ефектното от цялата ни бойна техника беше прелитането на три изтребителя МиГ 29 на 300 метра над центъра на София с 1000 км/ч. Сега дали имаме и един такъв в действие? А, забравих- ще пуснат ония 4 краварски технекии F-16, само ако могат да излетят де....
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: КонстатацияЦената на летателен час е много близка. Самолетите са ОК. Сега още 32 грипена,(Но N/G, модела който е НОВ и по цена качество близък до фките) да имаме общо 48 самолета и сме бижу откъм ВВС, пък и няма да имаме толко зимане даване с Тръмп. Ефките са достатъчно добри за ударни самолети (сбогом су25, там имаме 7 самолета модернизирани, единия падна преди 3 години а другите 40 са продадени на украйна за части защото са негодни за реставрация). За еър полисинг и дронове може ама акъл ...
отговор Сигнализирай
17
Хубу,
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
ама само гледайте да не падат над града.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
***, предрусал си с със списание хриле навремето и още не те е пуснало
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
айде са тренировъчни, а като дойдат купоните за бензина и режима на тока - бойни
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
До: Констатация ***, страшно нгвс си, по човешките държави тия грипени ги ползват за тренировъчни преди ф16 и даже на места ги свалят от употреба
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: КАРЪКА РАДЕВ...И що се обажда запартъка на Зелеф
отговор Сигнализирай
12
Констатация
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Трябваха ни 12 Грипена, 8 едноместни и 4 спарки, плюс Тренажьор за тях, за Еър-Полисинг (охрана на въздушното пространство) а, не тези 16 прескъпи кошници с пре-пре-пре-скъпа Техническа подръжка!!!
отговор Сигнализирай
11
дезинформатор
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
До: ОняНие имахме двама обучени летци, доколкото се сещам. А пристигнаха повече самолети. Не знам, вероятно американци ще ги шофират, докато някой от нашите си вземе изпитите. Ако не, другаря. Радев е ПилотЪТ.
отговор Сигнализирай
Новини