BGONAIR Live

Ралица Асенова се усъмни, че властите са унищожили завещанието на Калушев за децата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: 119 - ДимитърПрав сте за гроба, освен ако не не кремиран?!
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Фанатизмът не води до нищо хубаво!
отговор Сигнализирай
114
Димитър
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Писмото на Калушев според пишещи в нета казва, че може би ще остане жив, след всичко това. И насочвал бил Деян да заминава, може би и той след това. Пишеше, че баща му, е починал преди 3г и самият му син е погребан върху него след 3г? Това на никого не се разрешава, по хигиенни причини. А, някъде пишеше, че може да е останал жив, пластики и в Мексико отново. Да, труден случай и за професионалистите, които работят в тази област!
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Кой се прострелва два пъти в главата със смъкнати *** в снега?
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Дотам са нещата, че дори да не може да се каже за тях Бог да ги прости. Защото не са вярвали в Бог. Тегава история.
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ламята ги е омагьосал всичките до такава степен, че дори след смъртта си, магията му продължава да работи. А човека е имал план - следвал е идолите си, които са свършили точно като него на сходна на неговата възраст. Замислил е и малко мистерия, че да се говори/пише дълго за него след стореното. И е действал. И му се е получило.
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Не смятам, че Ралица търси пари. Търси доказателства (най-вече пред себе си), че е постъпила правилно и че убиецът не е този на който е поверила сина си.
отговор Сигнализирай
109
Само че
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тая Ралица по добре да си намери мъж за да се кротне. Вместо да търси пари които са давани от държавата демек всички от всички нас.
отговор Сигнализирай
108
За финал на филма
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
накрая ще дойде някое проговорило бебенце на няколко месеца и ще разкаже точно къде е завещанието и какво е станало.
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Първото мнение/коментар обикновено винаги е най-точното - Туин Пийкс! Все още има много повече въпроси отколкото отговори. Как е възможно някой да се самоубие с 2 изтрела в главата. Защо е нямало сняг по телата? Защо са убили кучетата? Защо са подпалили изобщо хижата? Защо пожара се запалва повторно? Как цяла седмица не успяха да открият кемпер при всички тези камери? Защо Мексиканеца е пуснат да избяга?
отговор Сигнализирай
Новини