BGONAIR Live

Спецчастите в действие: Командоси показаха обезвреждане с дронове ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Повече прилича на театър "сълза и смях".. То и краварите какви филми имат, като рамбо, чик норис дето с един удар свалят цели полкове на земята.. А реално бягат като бити евроатлантици като видят зор..
отговор Сигнализирай
11
Българин
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Велик е нашия войник! Велик, велик, велик!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Имаше ДЕСЕТКИ хиляди законсервирани Джугани 1980г.Карах иначе 131..
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
личи си че момчетата, вместо да тренират, поцъкват тарковче на инвентар са го докарали, на приказки тоже, а хореографията като на врачанската духова музика
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не знаех, че Джуганите още служат и вървят!!!!!!! То, верно че са много яки и незтребими, ама чак толкова!? Ба си машината....!!!!!! Като Танк на колела!!!!! Служил съм на тях 2 години в армията, от 85 до 87 г.!!!!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ех, ако можеше тези спецове с дронове да намерят прокурорския син в Перник,ееех!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Много филми са гледали.
отговор Сигнализирай
5
...
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
българи юнаци, ха ха ха
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
Същите "обезвреждания" ги играехме преди 20 години в същата сграда на Црънча, а преди нас още 50 години все енфо и също. Освен там че размятат едно дронче от али експрес допълнително нишо ново не виждам за 20 години... и автомати АКМ и Арсенал (пак си е АК) за попти четвърт век в НАТО не можахме да разкараме и 20% от съветските боклучиви оръжия...
отговор Сигнализирай
3
от БАН
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Абе смешна работа.
отговор Сигнализирай
Новини