IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Отхвърлиха предложенията за разследване имуществото на Пеевски и Прокопиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
какъв лев, какви олигарси, какъв путин. рундя е сложен за да ни вкара във войната с Русия която предстои. обучен два пъти в централата на ЦРУ и лансиран от техни кадри. какво очаквахте бе булгарокретеноиди? кой знае с какво го държат за изсъхналите топки...
отговор Сигнализирай
69
Рундю
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Разграждаме модела... Ваште мутри вън, моите мутри - вътре!
отговор Сигнализирай
68
да се обзаложим?
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
от пп и дб не са ли блокирали още жълтите с арт инсталации? Закъсняват и се притеснявам вече. Сигурно сега строят тази за Радев и ПБ. Тези хра са новата Атака. Само популизъм, борба за останалият мижав вот и да останат в парламента. Предполагам, че още днес вечерта най-късно утре при гласуването на кабинета ще са се събрали да протестират. Те не знаят какво искат, само знаят, че не искат това. Трябва твърда власт, която да ги сложи на мястото им. Не може държавата да е заложник на кучкари с бири
отговор Сигнализирай
67
С Чорапа сме
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Може би Рундьо чака указания от Путин.Още е рано за коментари и прогнози.
отговор Сигнализирай
66
А НА ПУТИН И ТРЪМП..
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
ВИЕ ПРОГРЕСИВНИТЕ ШАРЛАТАНИ, ИСКАТЕ ЛИ ДА ПРОВЕРИТЕ ИМУЩЕСТВОТО..?
отговор Сигнализирай
65
буахаха
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
Айде честито, Рундьовци плитк*умни.
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: значи - Много си прав, но той все още не е премиер. Освен това една комисия в НС само ще замаже нещата. Какви правомощие има тази комисия? Трябва съд и прокуратура, но точно те са завладени от Борисов-Пеевски. Трябва истинска съдебна реформа, за да могат тя крадци да бъдат съдени и осъдени. Създаването на комисия е само хвърляне на прах в очите и тупане на топката, все неща, които ПП-ДБ много добре умеят. не ни трябва поредна комисийка, а реални действия.
отговор Сигнализирай
63
КефЧе
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
дори с думи е трудно да се опише, колко е Гот, да гледаш как почти 1 Милион и 500 000 Наивника - бяха ИзМамени от кРадев от Ден 1ви дори!
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: значиКога Кирчо е имал пълно мнозинство, та да се и отметне. Разберете най-сетне как действа това НС. При Славуна нещата стояха малко по-иначе. Той дори и не смяташе да се "отмята".
отговор Сигнализирай
61
РУСКИ ОЛИГАРСИ...
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Новини