IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ПП бесни: Радев да каже подкрепя ли думите на Кутев за "нашето НС"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
ЩЕ ОПЪНЕМ НА САМОЗАБРАВИИЛИЯТ СЕ ИВЧО ПИРЧО КОСЪМЧЕТАТА НА НЕКОЕ НЕЖНО МЕСТО!!!...
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
На петрохан бе за отвличането на вниманието,преди изборите,да не се разсекрати,връзката със герб пб дпс нн.Сега става по страшно от преди.Копувайте повече везелин избиратели или по мощни протести.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Хареса ми ,как Демерджиев си стои кротко до Дилянчо :)))))
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
ПП ДБ спечелиха изборите,но ББ и ДП отърваха затвора,чрез РР.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
Гн Величков във очите ве лъжат и вие им вярвате.Май сте в играта,ако не дигнете протестите,още днес.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Новата схема е ясна: Радев- Пеевски- Прокопиев. Покрай тях като сателити са цялата мафия, олигархия и пребоядисани комунисти. Честито на печелившите
отговор Сигнализирай
28
Анонимко
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Какво лошо има в това което е казал Кутев,до вчера банкянския,нали казваше ,ние спечелихме изборите,и думата ще бъде наша,народа е казал с гласа си ,кой има,право да казва, нашето НС.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 5
Тези пак са недоволни от нещо. И ПП, и ДБ, заедно и поотделно са като нимфоманки - все незадоволени. Но трябва да свикват - когато имаш общо 37 депутати, не можеш да искаш властта в държавата. А Радев не е Борисов, да им кляка заради "Запада". Поне така се надявам.
отговор Сигнализирай
26
Към 29
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Мечти мечти и спрете да ръси те лъжи а ако ви се иска това да стане ще си мечтае те на всеки му е ясно че който и да дойде няма как да оправи всичко наведнъж когато се в крал и съсипва ло с години това няма как да стане проумей го с тъпата си катуна
отговор Сигнализирай
25
Ами
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 4
На Радев не само му е неудобно но му е срамно да е с такива предатели като вас и когато си се осрал напълно се хващаш за сламка в случая за това дали н с е наша или ваше а това е смешно и жалко вместо да работите за да за служите космическите си заплати вие се занимавате със глупости
отговор Сигнализирай
Новини