IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ПП бесни: Радев да каже подкрепя ли думите на Кутев за "нашето НС"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
За нашата мафия, няма ли да каже нещо Кутев?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Тяхно било? Кутев да не го е наследил от дядо си това НС? Пребоядисани комунисти, за власт са готови на всичко!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
ПП са малка опозиционна партия, не определят дневния ред. Крайно време е да спрат да се държат истерично, от това полза няма.
отговор Сигнализирай
11
Спешно
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Кутев вън! Г-н Радев, срамуваме се от Вашите уста Кутев, защото ние, които гласувахме за БП сме ядосана и не искаме да си навеждаме главите, много бързо се върви надолу с такива лица, вземете мерки, прегледайте си домовата книга и извадете нещо ново и модерно. Правилото за новия бардак не ни харесва.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Кой гласува за тези?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
В Пловдив къде ги намират такива с гнусни физиономии? И за този, и за Пейков са се скъсали да гласуват там??!! Иначе Кутев ми е"симпатичен"още когато с Мая обикаляха студиата и повтаряха, че"асфалта"не се яде. Знам ли. Южна Корея от къщи с тръстикови покриви след 1953, до днес с десет пъти по-голяма корупция, трима диктатори, но с полагане на АСФАЛТ и бетон, са това, което са днес!!!!!!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
чак пък бесни.. По-скоро са превъзбудени.
отговор Сигнализирай
7
ами
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
*** се е скрил и дума не обелва Само клишета ръси от време на време
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Нещо май не разбирате, какво се казва, а и заглавието така ви е подадено. Трябва ли политическа партия да сваля и слага охрана? Трябва ли парламенът да слага и сваля охрана? Не. С промяна на закон, можело. Законът не следва да се прави за един или двама души. Това се казва. Много бързате.
отговор Сигнализирай
5
Е сега
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
Как хората да не си мислят, че всички са една и съща мафия?
отговор Сигнализирай
Новини