IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Петима индийци са задържани при акция в Бобов дол


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Европа трябва да се изчисти от такива пришълци, иначе ще изчезне.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
По времето на соца такива пришълци не е било възможно да се появят, а сега сме разграден двор. Европа се напълни с престъпници. Оная Меркел извърши най голямото предателство спрямо европейците. В мюсюлманските страни никой не тича да строи църкви защото има християни, а тия напълниха Европа с джамии.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Питайте ковачки, тоя мошеник сигурно знае какви са.
отговор Сигнализирай
17
феодализмът е супер
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Внасяйте си крепостни селяни за нашите феодали!
отговор Сигнализирай
16
Римлянин
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да не закачате братчедите че ще ви осъдя в Страсбург!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
То Бобов Дол им се е строил като Дубай, хаха.
отговор Сигнализирай
14
на узбеките
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
м Метро им дават по 2000 евро заплата и работят само нощем. Внасянето на чужда работна ръка и по-високото им заплащане е жив геноцит към вдички българи
отговор Сигнализирай
13
Георги Илиев Митев
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 2
Продължавайте да внасяте работници от други страни от света и при това от третия свят. Това вече е традиция от времето на социализма и тоталитаризма на другаря Тодор Живков с цел да не се увеличават работните заплати на българите от български произход и най-вече да не протестират срещу правителството. Тогава започнаха с Виетнамци и в днешно време украинци, сирийци, арменци, киргистанци, афганистанци, палестинци, ливанци и индийци. По-лошото е че нито работят по-добре от нас и са център за наркот
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
От нашите са бате.
отговор Сигнализирай
11
Индиана Иванов
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Туй са тугите удушвачи от филма
отговор Сигнализирай
Новини