BGONAIR Live

Дистанционна работа, пестене... ДБ с 11 мерки за пазара на горива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Програмист Та според това за данъците си без имоти в България, семейство и дом са ти в чужбина, тук идваш само за малко на почивка. Ами, какво те бърка тогава за тук? Затова и може би си привърженик на ПП- и да вдигнат данъците, ще страдат тия в България, а не ти.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Програмист Сигурен ли си в казаното за парите ти, че не влизат в България и няма как да бъдат обложени? Защото съм чел за спогодбите за двойно данъчно облагане и там има правила- 1. Къде живееш повече от 183 дни в годината 2. Къде имаш ЖИЛИЩА. Тук, ако имаш в двете страни, минава нататък. 3. Къде ти е семейството. Даже разведен с дете в страната, дължиш данък 4. По българския закон къде ти е постоянният адрес. Ако е в България, дължиш данък въпреки спогодбите. Иначе просто не са те налазили
отговор Сигнализирай
28
Програмист
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен 31 : Черна завист :) Да си спокоен - 2-3 хиляди евро не взимам. Над 10 са. Ама не влизат в българия и няма как да ми ги обложат тук. Това е защото имам две образования - инженерно и икономическо и знам как да избегна такива неща. А ти - да си учил.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тези палячовци дотегнаха дори на собствените си избиратели!
отговор Сигнализирай
26
Асен Маркс
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аз предлагам да изтеглим един превантивен дълг и да вдигнем някой данък.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонимен 23 И как точно, ако при 50 долара на барел бензинът струва като суровина и труд на Лукойл примерно 40 цента и те и бензиностанции трябва да печелят, да се платят цистерни да го разнасят и т.н., ще стане по-евтин на колонката, ако цената е 0.6 цена + 0.6 АКЦИЗ + 0.24 ДДС = 1.44 ? Преди при 100 долара на барел сме имали по-евтин бензин, защото тогава акцизът беше по-нисък. Иначе при повечето в цената акциз какво да намалят? И на загуба да се продава, пак ще падне с 5-10 цента максимум
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
не сте в състояние да предлагате натискайте си парцалите и това като спечелите избори тогава правете каквото искате
отговор Сигнализирай
23
bob
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Раздавахте пари на калпак при асенка, сега ще пестим?!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Моля. Напускайте парламента. Да останат 120калпака.И без субсидии , автомобили и разходки по Брюксел и насам натам. Всички държавни кукли да си плащат осигуровките. Смешниик.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Като има мерки, требе да има и теглилки !
отговор Сигнализирай
Новини