BGONAIR Live

Дистанционна работа, пестене... ДБ с 11 мерки за пазара на горива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Само на чините електричките липсват, токът за стотинки от АЕЦ ли е за народа, та електрички, освен това са опасни и зима и лято. За Африка, където са с колела се лъжат хората, но който е бил с ДВГ, няма да стане. Хем скъпо, хем чине производство. Батериите им са по скъпи от черупката, но само черупката не е кола.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен ДДС и акцис не. Намаят цени и те ще паднат.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
40% от цената на горивото е ДДС и акциз. Достатъчно е държавата за 6 месеца да ги намали с 50% и цените да се върнат на нивата от преди войната. Само че тогава държавата няма да гепи увеличеното ДДС и акциз от увеличената цена. Така че плащайте каyни, пари имате.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: Програмист Кво си учил ти си с основно и купен диплом че имащ наслество в Софя.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Програмист Пускат червена бюетина и те конфискуват целия.
отговор Сигнализирай
15
ГОСТЕНИН
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Забрана на частната собственост и съд и конфискация на всички капиталисти, които не могат да си докажат произхода на парите !
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Защо ли ДБ повтарят като папагали идеите на Урсула? Тя още преди май беше 2 седмици имаше изказване "Най-евтиното гориво е това, което не се ползва. Стойте си вкъщи и намалете отоплението.". След това Лагард на някаква конференция в частта въпроси и отговори си каза открито, че това с горивата отива на купонна система(rationing). Защо не предложат временно да се намали акциза на горивата? Само той е половината цена. Бутат го и от 1.60 евро бензинът и при 150 за барел може да е под 1 евро.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Аз имам по добро, сваляне на санкции за газ петрол от Русия
отговор Сигнализирай
12
Тръмпи
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Мартинеее, нямате карти. Благодарете се, че пак сте в НС и както се очертава може цели четири години да си вземате заплати като нищоправещи народни представители.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Дигнете и плоския данък, данъка на влоговете в банки и пр. преди да се дигат цени и дулга. ДБ режат само безработни като дигат цени а богатите не ги барат или теглат нови заеме, за да не им пипат спестяваянията. Щом е криза почвайте да режете от богати към бедни. Махане на евро и нов лев, данъци в банките имоти коли и пр.
отговор Сигнализирай
Новини