IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Заклеха се: Избраха Радев за премиер, новият редовен кабинет започва работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
Дядо от село
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Чакайте 2007 2008, зимата -ще бъде радевата зима
отговор Сигнализирай
144
itso.t
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Айде на хаирлия да е и дано тази година си купим свестни (шведски) истребители та да кажем че имаме модерна авиация
отговор Сигнализирай
143
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Вместо Радев да започва да се занимава , а и нас. с неща които не разбира, да направи ЕДНО нещо с което да си осигури популярност и обединение на Нацията А ТО Е - ТРУДОВА ПОВИННОСТ - ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ЗА ВСИЧКИ ЛИЦА ОТ 18 ДО 48 ГОДИШНА ВЪЗРАСТ. Мъже и жени .Това ще оздрави нашата икономика, младежката безработица, пазар , образование и демографска криза. Това Радев го може да организира и ще срещне огромна подкрепа в населението! Гласуващите направиха първата крачка, като избраха Генерал.
отговор Сигнализирай
142
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Платените *** излязоха, видя се на изборите кой беше истински подкрепен и кой оплют
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
До троловете на предишния парламент с вашия протест на есен спирате санирането на блоковете в провинцията е точно тогава ще има контрапротест защото ни писна на нас от провинцията троловете на предишния парламент да ни прецакват санирането все пак София не е България има и други градове в България.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
РАЗПЛАКАХТЕ МЕ ТРОЛЧЕТА НЕЩАСТНИ И СЪЛЗИТЕ МИ СЕ РОНЯТ ЗА НЕЩАСТИЕТО ВИ ДА ИЗПАДНЕТЕ В ДЕЛИРИУМ ТРЕМЕНС ОТ ИЗБОРА НА НОВОТО ПРАВИТЕЛСТВО!!!... ОСТАВАМ СИ РАЗПЛАКАН И ВЕЧНО СКЪРБЯЩ ЗА ВАС...
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Искам да кажа на всички коментиращ преди мен, че снеистовата си злоба към ГЕРБ - СДС докараха Радев на власт!Какво ни чака!?Овладяване на всички държавни структури от хора на Радев,два мандата на Йотова, смяна на конституцията по моделаПутин, че президент *** право на два последователни мандатаи оттук нататък редуване на Радев-Йотова или Радев-някой друг червен другар!С една дума еднолична власт на Радев
отговор Сигнализирай
138
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 4
Утре Радев ще сгафи фатално лошо. Просто няма как да не сгафи в Денят на Победата.
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Явно който и да дойде на власт винаги ще бъде оплют от българина!
отговор Сигнализирай
136
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Оставка,Радев! Две години перверзии стигат!
отговор Сигнализирай
Новини