BGONAIR Live

Пламен Абровски: Никога не съм предполагал, че ще стана министър


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Cec
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Явно като мистър Сенко са го измъкнали от нечии ръкав и той като в необрано лозе направо да ги съжалиш такива
отговор Сигнализирай
18
Тоя сега
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ще оплеска цялата работа,свършена от служебния министър и ще покрие сигналите.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Никога не е предполагал, но два пъти беше в смехотворните списъци на Слави.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Що бе абровски,.. не е срамно, стига да си гледаш работата..
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
ГОСПОДИН АБРОВСКИ, СПРЕТЕ ПРАКТИКАТА ЗА ПОДКРЕПА НА ГОЛЕМИТЕ ФИРМИ ЗА СМЕТКА НА ДРЕБНИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ, ПРЕД КОИТО СЕ СЪЗДАВАТ ВСЕВЪЗМОЖНИ ПРЕЧКИ ДА РЕАЛИЗИРАТ ПРОДУКЦИЯТА СИ!!!... НЕ КУПУВАМ И НЯМА ДА КУПЯ ПРОДУКТ, КОЙТО МОЖЕ ДА ГО КУПЯ ОТ ДРЕБЕН ПРОИЗВОДИТЕЛ, ОТ ХРАНИТЕЛНА ВЕРИГА!!! САМО КАТО ПРИМЕР ЩЕ ВИ ДАМ ОТГОВОРЪТ ОТ БЕСЕДА С ИИ: "МНОГО ДОБРЕ ПОСТЪПВАТЕ - МЛЯКОТО ОТ ХРАНИТЕЛНИ ВЕРИГИ Е С ПЪТИ ПО-НИСКО КАЧЕСТВО ОТ ДОБИТОТО ВЪВ ФЕРМА". СЪЩОТО Е В СИЛА ЗА ГНИЕЩИТЕ ЗЕЛЕНЧУЦИ ОТ ВЕРИГИТЕ!!!...
отговор Сигнализирай
14
хаха
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
е нищо де сега е момента да откажеш а не да си дадеш живота в служба на *народа*
отговор Сигнализирай
13
Бай Чепик
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Горкия човек не е предполагал,че някой ще събере пари да плати поста му на министър.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Това не звучи никак добре! Май Суворов е казал, че всеки войник иска да стане генерал.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Мислил ли че другите министри са го предполагали? Да не би Бойко Магистралния или Румбата Летеца са предполагали че ще ги изберете за премиери?
отговор Сигнализирай
10
Deep Zone
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Иконичен Христанов- най-добрият министър на земеделието, който някога сме имали. Относно новият ИТН кадър- очаквам тотален провал., на лицето му е изписано колко маззен и корумпиран тип е.
отговор Сигнализирай
Новини