BGONAIR Live

В кадър: Гласът на България в Европа трябва да бъде силен, заяви Йотова


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нека върнем Паметника на Съветската армия , реставриран , където му е мястото . Русия в сърцата .Честит Ден на победата .
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: анонимен/11 "всеки ден с по 500К звучи много европейски" - точно таща! ЕС искаше Боташ и вие гласувахте за ес. Затова си имате Боташ. Какво ревеш?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Нашият глас в Европа трябва да бъде точно толкова силен, колкото на останалите 26 страни"," - пълни ***'по'сти. България има право на вето по важните въпроси, а по другине - като % от населението.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Гласът на Боташ е много силен, всеки ден с по 500К звучи много европейски
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Силен глас не стига. Урсулът е глухоням.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
денят на победата хора бдете
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Честит Деня на победата на всички нормални хора .
отговор Сигнализирай
3
?!?
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Истината е, че силен глас за тази означава да брани интересите на Русия разбирай да купуваме техния петрол и газ и да разширява в тяхното влияние. Руския петрол винаги е бил на пазарна цена за нас и се образувал по формула от борсите. Така че тази и Разеденителят на нацията ще ни пробутат путинизъм под булото на национален интерес. Само ги гледайте
отговор Сигнализирай
2
,
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Какъв нацизъм ви тресе , най-нечовешката власт е била и е в Кремля .
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Урсулите много настоятелно ще ограничат гласовете в Брюксел, глас искат да имат само Германия и Франция, периферните колонии могат да си предоставят за фронта само пушечното месо!
отговор Сигнализирай
Новини