BGONAIR Live

Румен Радев: Кандев остава, ще осветлим огромни суми за смешни дейности


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Банката кадри
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
На Радев.Бивли на Пеевски,ИТН и ГЕРБ.Топно тези,които хората свалиха на протестите.Дадоха на чалгарите под 1% на изборите ,а Радев ги набута за министри.Но ще има нови протести ,в сравнение с които предишните ще ви се сторят забавен хепънинг.
отговор Сигнализирай
69
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
ДО АЛЕКС НЕ ВИЖДАШ ЛИ ТЕРОРЪТ НАСИЛИЕТО ЗАПЛАХИТЕ ОТ БКП КАНДЕВ КОЙТО БЕЗЗАКОНИЯ ВЪРШЕШЕ СРЕЩУ БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ ЯВНО ПАК ЩЕ ТЕРОРИЗИРАТ ЗАПЛАШВАТ АРЕСТУВАТ КАК ЩЕ СИ ЗАДЪРЖАТ
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: Алекс Алекс, как де се подобрят нещата не виждаш ли с какви хора се е обградил Радев?
отговор Сигнализирай
67
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
ТОЗИ КАНДЕВ ТЕРОРИЗИРАШЕ БЪЛГАРСКИГРАЖДАНИ БЕЗНАКАЗАНО РАДЕВ
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Мен ме интересува другарите Радев и Йотова проявиха ли висш прагматизъм и поздравиха ли Путин с парада на страха?
отговор Сигнализирай
65
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Как една хубава дума не прочетох?Толкова ли негативно сте настроени? Аз лично усещам,че нещата ще се подобрят.
отговор Сигнализирай
64
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Как една хубава дума не прочетох?Толкова ли негативно сте настроени? Аз лично усещам,че нещата ще се подобрят.
отговор Сигнализирай
63
От вчера
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Сте в министерствата .Кога толкова бързо направихте проверките?
отговор Сигнализирай
62
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Е,нали не бях в правота,когато многократно писах тук,че Радев ще направи базисният си фал точно на Девети май? Кликахте ми с "не". Също така твърдях и твърдя,че е син на Живков и внук на Фердинанд.Блокирахте ме дори. И какво се случва. Всичко ,което твърдях се случва и излиза наяве. Сега му предстои срив ,защото е невъзможно да направи добра политика,тъй-като съображенията за добра политика изискват чест и достойнство,а не по една еврейска кипа във всеки джоб. Радев е фашист ционистки диктатор
отговор Сигнализирай
61
Радев,
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Защо не остави Христанов за министър.За два месеца свърши повече работа,отколкото други за 20 години.А ти сложи схемаджията и послушко от ИТН?
отговор Сигнализирай
Новини