BGONAIR Live

Николай Денков: Кабинетът прилича на "миш-маш"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Мишокът е презобил с шишарки.
отговор Сигнализирай
44
Пфуй
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Молецът изпълзя на светло и пусна един сапунен мехур.
отговор Сигнализирай
43
СлучайнициППДБ
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
То цялата ви злощастна коалиция ППДБ бе миш-маш.
отговор Сигнализирай
42
112
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Денков, ти нямаш право да даваш коментар - по-"миш-маш" от вашата "ротация" и "не-коалиция" не е имало, така че - замълчи.
отговор Сигнализирай
41
Възмутен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Денков, а ти разбра кой е шефът на кабинета на рундю? Николай Копринков. Айде честито ви новия модел "Пътят на копринката".
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Неадекватния пак се обади. Да не казваме ти на какво приличаш
отговор Сигнализирай
39
Аноним
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Хайде да се спрете!Аман от предатели!Нали ще работите дружно за общата полза!???Някой все трябва да дърпа назад,аман
отговор Сигнализирай
38
Кряк
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
С лице на плъх, но безгръбначен, що е то? Академик Денков, наричан от Кирчо измамникът, на кратко "Ники", та и тоя говнар се изказа
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ники и той искаше да пътув, да става външен министър, а сега реве, че новото правителство е миш- маш. Много смешни хора. Имаха шанс да управляват, но не си изиграха картите добре. Хората не го искат повече.
отговор Сигнализирай
36
Руски миш маш
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Надежда може да се възлага само ако кабинетът наистина излъчва доверие и респект с министрите които го съставляват и с приоритетите на политиката си. Този на ПБ може да вдъхва надежда само на хора със силно ограничен умствен капацитет и които се надяват скоро България да излезе от ЕС и еврозоната официално. Да, надеждите им ще се сбъднат! Но тогава със сигурност ще се стигне до гражданска война.
отговор Сигнализирай
Новини