BGONAIR Live

Николай Денков: Кабинетът прилича на "миш-маш"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Така
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Денков, погледни се в огледалото. После погледни дебелото гуропеди Василев. И ако и сега не си разбрал колко сте смешни, ще одобрят Пеевски като нещо което и двамата вие от ПП не сте.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Сглопка и коалиция на турски е тюрлюгювеч.
отговор Сигнализирай
33
Гошо
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Денков, кой ти писа докторантурата по химия и защо вместо с наука стана политик. И за едното и за другото не те бива. Защо не пусна кокала на Габриел и подведе партньорите си? Вашето махало забавя ход.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
Трябва да се съглася със сапунерката, Румбурак продължава промяната и съвсем заприлича на Винету!
отговор Сигнализирай
31
Калоян
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
В момента, в който човек си каже, че няма как Румбича да получи по-голяма обществена подкрепа, се изказва Денков. Майсторът, който след фарса с домовата книга, заяви, че няма предпоставки за конституционна криза. Сега ако Гуци квичне нещо против Радев... Румбич - кажи им едно тенкю.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тоя па, тоя па! Повелителят на сапуна...
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 1
Така мислите, защото не сте в него! Завистници и лицемери са лицата от ПП!
отговор Сигнализирай
28
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 24 Не харесвам 0
Друго си е хомогенна партия като ППДБ, съставена само от демократични комунисти и техните чавета.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 0
И кой го казва това?!?! Човекак който докато беше премиер, вице премиер му беше човек на Бойко и ГЕРБ, а вътрешен министър му беше човек на Пеевски. Добре помним, че за всяко свое решение и действие премиерът Денков трябваше да дава писмено обяснение на самия Делян Пеевски!!! И този индивид сега има лице да излезе и да критикува?!? Вместо да се скрие в дън земя
отговор Сигнализирай
26
Bob
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 0
Айде пак глупостите на това жалко съсухрено човече.. спрете да му давате думата да бълва изтърканите опорки на подмяната...
отговор Сигнализирай
Новини