BGONAIR Live

Румен Радев: 9 май е преди всичко ден на преклонение пред паметта на българските воини


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

118
Към 118
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Абе муя я върви на майната си да не би и ти да искаш да си там но не ти стиска и прочети какво е казал Радев и спрете да изопачаване думите и какво като сме там на 9 май по добре там отколкото със уж миролюбивите натовските ***
отговор Сигнализирай
117
Мечка
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Другата година и Радев ще ходи. А българският народ на манифестация. Честит 9 май.
отговор Сигнализирай
116
кучето
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Ние бездомните кучета искаме Радев да ни прибере в приюти и да ни храни и да ни пои. Иначе протести до без край!
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Освен това историческият контескт и последователността на събитията говорят доста добре какво се случва - Фердинанд, западният ни наложен монарх вкарва страната в първата световна, обявява война на всички докато бълграската армия печели сраженията при Дойран, монарха губи цялата война, след което войската се връща в София и го кара да абдикира, само че той абдикира в полза на сина си, след което идва и още по-голямото зло от запад - Хитлер, и превръща монархическият режим в монархо фашистки.
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
112 отдавна е доказано че рефередума е реален и даже има изкзазване на опозицията която също подкрепя и признава референдума. Има и още един рефередум за съдене на виновните от националните катастрофи. Той е за такива като теб - фашизирани кресльовци дето се мислят "цвета на нацията" . Даже не е нужен нов народен съд, народа отдавна се е произнесъл, освен това даже Карл Юнг ви е осъдил на смърт още на Нюрнбегрският трибунал. Ще бъдеш денацифициран, рано или късно.
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Зеленият Сертификат... много много неща Не знаеш. Швабите бягаха от бг тогава, а втори украински фронт на червената армия влиза в България и взеха златото и архивите и всички производствени поточни линии от бг, тогава бяхме 4та индустриална сила в европа, та швабите сами си тръгнаха тогава, не беше нужно българските партизанини да ги гонят, партизаните и червената армия, украйнците избиха българската интелигенция и се обърнаха против Бога и нашите църкви. Та тоя Сертификат Не знае кво говори...
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Чакай бе кресльо, ти нали щеше да го импичйваш, хайде импийчни го първо де в България няма такава правна постановка.
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: анонимен 108 - Отдавна е доказано как са били фалшифицирани резултатите от този референдум.
отговор Сигнализирай
110
К.Радев
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Добре, че бяха българските воини, да спасят Европа от хитлеристите, това е преди всичко техен празник !
отговор Сигнализирай
109
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
Новини