BGONAIR Live

Божанов: Изхвърлената ИТН намери заден вход към властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
РУСКИ ОЛИГАРСИ....
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 6
С КАКВО СИНА НА ЕДИН ДСБКП КАДЪР(БАЩАТА НА ШИШИ) Е ПО-ЛОШ ОТ БАЩАТА НА ДРУГ ДСБКП КАДЪР(ПРОКОПИ)..???....... ВЕЧЕ 82 ГОДИНИ( ОТ 1944) НИЕ БЪЛГАРИТЕ РАБОТИМ ЗА РУСКИТЕ БОЛШЕВИКИ, СМЕНЯЩИ САМО ИМЕНАТА НА ПАРТИИТЕ СИ......
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
Предишния парламент особено продължаване промяна демократична България и Възраждане не схващат при едни нови избори в България тези три партии демократична България пп и Възраждане няма да влязат в следващия парламент на България защото на всички българи ни писна от егоистични политици които мислят само за себе си а не за нас българския народ.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 9
До: Ами ИТН беше в корупционното правителство на Желязков.Подчунено на Пеевски.
отговор Сигнализирай
3
Изобщо
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 11
Не е през задния вход.Радев си вкара хората на ИТН направо през парадния вход.ИТН,на които народът им даде под 1% на изборите имат министри и даже началник на кабинета на председателката на НС.Радев се подигра с хората от протестите .И ще види нови протести,в сравнение с които предишните ще му се сторят забавен хепънинг.
отговор Сигнализирай
2
Ами
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 9
То ИТН беше проект на Радню, също като ПП
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
ИЗКЪПИ СЕ БЕ
отговор Сигнализирай
Новини