BGONAIR Live

“Росатом“ в готовност да развива ядрени проекти в България, Унгария и Словакия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Българин
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
ама като са готови да си намажат с вазелин
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Руснаците да се махат, нищо руско в България!
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Първо ще накажем Кунева за затварянето на 4 блока на Козлодуй . Отваряме си затворените блокове и си строим Белене .Всеки който е против, да ходи да се записва за участие в Прайда
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Очаквахме, че с Радев тези ще изпълзят от дупките. Нямат търпение. Много бързат. Става интереснооо.
отговор Сигнализирай
38
hitko
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
А мерси. Има и други кандидати. Ще се конкурирате с другите, а не както обикновено да заповядвате на новите дупедавци да дойдат в масква да ви разпишат документите и после пак икономически роби на диваците.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Български Чернобил не щем.... Мерси...
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
когато полигиката се меси в икономиката, страда народа, пак я подкарахме с политика, а не с икономика и ще я докараме до кризата от 90те
отговор Сигнализирай
35
станция Мир
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 9
на необразованите , да знаят, руснаците са водещите в атомната енергетика, на високо ниво в авиацията и космическите технологии, във военните технологии. А България къде е? Ниво бушменчета. Но те познават природата , а ние промоциите на Лидъл.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 8
Руснаците строят в Египет, а в Турция май е готова първата атомна електроцентрала построена от руснаците. Така че газа, нефта и тока ще ни идва от Турция, като посредник на Русия и с добра печалба на наш гръб. Евроатлантизъм. А преди турците купуваха от нас. Но на евроатлантиците мозъка е толкова. Новите комсомолци.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Само да не гръмне като Чернобил!
отговор Сигнализирай
Новини