BGONAIR Live

Още в понеделник Абровски внася законопроект за овладяване на цените


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
предлагам
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
от понеделник скулпторите да почват да мислят за паметник на тез прогресисти щот само те ше ни опраат и требва да бъдат увековечени
отговор Сигнализирай
18
малиииии
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
ХАХАХАГА е добре , значи от понеделник почва прогресирането и глейте ко стаа , народа резко ше забогатее
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
този явно е факир
отговор Сигнализирай
16
хахахаха
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
този объл властелин ще овладее цените.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Като видя кофичка кисело мляко за 50-55 цента както си беше , не само ще повярвам , а дори ще аплодирам
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Нека се направи единен съюз на земеделските производители, за да имат преимущество над големите вериги. По-добро от българското няма. Усеща се, че много български производители от хранително-вкусовата промишленост влизат в правия път и започват да загърбват палмовата мазнина, която вреди непоправимо на консумиращите я.Без местно производство,все едно нищо нямаме и не дай боже при война настъпва масов глад
отговор Сигнализирай
13
1234
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Министър малкото ДПС каза! Хайде стига популизъм знам ви миналото ,знаем и каквохследва. Поне ни избавете от лъжливите лакейски изказвания, никой не ви вярва.
отговор Сигнализирай
12
Цени
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
Цените се определят от търсенето и предлагането. Ако искате да ги овладеете без да предизвикате дефицит или спекула трябва да повишите предлагането. Т.е. нужна е държавна стратегия в областта на земеделието! Дано новите "спасители" имат представа как точно това трябва да се получи.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
До: Атман - А сега ми кажи как със закон ще намалят цената на Чивъса и колко трябва да е това? коолккото на мен ми е удобно? Ми тогава 50 цента голямото. Содата и фъстъците безплатно. Откъде се пръквате такива?
отговор Сигнализирай
10
Атман
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Овладяване? Нужно е понижаване. Ясно е, че не могат да растат до безкрайност. Ще овладяват...И да спрете цените до определено ниво то и без това е много високо и може и от само себе си да се укроти .
отговор Сигнализирай
Новини