BGONAIR Live

Йорданова: ПБ и Радев нямат план да се борят със завладяната държава


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 18 Не харесвам 1
Дайте му вашия план.Лъжци дай им само да правят интриги
отговор Сигнализирай
35
Боби
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тая мляскащата , докато говори ми идва да повърна! Колкото повече крякат , толкова повече падат в канала!
отговор Сигнализирай
34
баце
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да, ама НПО имат плонове да се борят , като правят сглобки и нахалстват. Яжте зелените чорапи и мислете за петрохан и митниците.
отговор Сигнализирай
33
Не само
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 13
Че нямат план,а ПБ публично се гушнаха публично с Борисов и Пеевски,символи на завладяване на държавата.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 2
и вашия план никой не го схвана как се борихте от скута на Пеев
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 2
Руса никаквице, то само с план не става ! вие сте по плановете и последващата ги разруха.
отговор Сигнализирай
30
?!?
преди 1 месец
Харесвам 20 Не харесвам 0
То вашия план за борба беше да направите коалиция с Борисов и Пеевски.
отговор Сигнализирай
29
Така е
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Новият политически Франкенщайн - БСП - ново начало,скоро ще се сблъска с реалните измерения на кризата и тогава онези 76% които или не гласуваха,или не ги припознаха като спасители ще си кажат думата,а тя ще бъде : не на лъжата и измамата.
отговор Сигнализирай
28
рошко
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 1
като ви гледахме как вие се борихте и борите, с мафията и завладяната държава, точно като ***/оназ розовата пред Парламента/ с тиква, се сещам що чудеса от храброст ще сътворите! някой нов лама, или евродевица ще извадите ли? оцъкли ви кауня, оцъкли!
отговор Сигнализирай
27
хехе
преди 1 месец
Харесвам 22 Не харесвам 1
точно сглобкаджиите говорят за борба със завладяната държава.
отговор Сигнализирай
Новини