BGONAIR Live

Икономисти: Без реформи - румънски сценарий, свръхдефицит и огромна инфлация


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Цитат
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 5
Докато има капиталисти народа ще обеднява все повече...слепи ли сте ... Какви реформи трябва да има т.е. да се увеличи безработицата !
отговор Сигнализирай
101
Gost
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тези преподаватели могат спокойно да бъдат уволнени...на никой няма да липсват..изкуственият интелект ще ги замести и то безплатно !
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 4
Оглеждам се за второ жилище , но ще изчакам след лятото, че с толкова проблеми по света и у нас не съм сигурен как ще е .
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Цитат: (Най-важно е да започнат да се правят реформи) дааа, всеки прави реформи и от близо 40г реформа след реформа и от нещо що годе работещо, става все по зле. Колко още поколения ще претърпят реформи.
отговор Сигнализирай
98
Гост
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонименЕдна гражданска ни трябва и да ги разчистим !
отговор Сигнализирай
97
Пешо
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Докато има капиталисти народа ще обеднява все повече...слепи ли сте ... Кой реформи трябва да има т.е. да се увеличи безработицата !
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
влезнахме в еврото сега може спокойно да фалираме както се вижда гърците добре си я карат
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Големи икономисти,един чаршаф текст и нито дума за слона в стаята-еврото.Докато не върнем лева цените ще растат без значение какви глупости ви говорят от телевизора
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
Инфлация се бори само с безработица. Трябва да решат колко процента безработица е нужна, за да няма инфлация. Нужни са ни едни 500 хиляди безработни, за да успокоим инфлацията и останалите да живеят добре. И бизнесът да не се оплаква от липса на евтина работна ръка, защото евтина работна ръка се намира само при голяма безработица. Това е решението, населението просто да каже - искаме това, за да забогатеем.
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Дефицитът на бюджета беше равен точно на финансирането на олигархията всяка година.
отговор Сигнализирай
Новини