BGONAIR Live

Десети кораб със слънчоглед от Аржентина показа пестициди над нормата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 4 седмици
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще си го изручаме и още как!!
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
В началото лъжата беше че било за биодизел някакъв. Сега стана ясно че е олио. Произведено в ЕС с отрови. И едва ли е изнесено. в Индия ползват гхи, в Египет смесени масла.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Фермерите в цяла Европа скачаха хората срещу Меркосура и кво...Урсулите пак си го подписаха и пуснаха в действие.
отговор Сигнализирай
30
ДОЛНЮ
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Изнесен за Индия и Други страни АМА ДРУГ ПЪТ...По документи за да им върнат ДДСто...А иначе тук олиото е по магазините...в баничките по лафките и тн...
отговор Сигнализирай
29
дядото
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
и какво от това.урсулианците договарят,ние се тъпчем с отрови,реакция от страна на държавните институции- никакви
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: До 12, ще правят олио от нашая слънчоглед
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Вносителят съобщи преди около две седмици, че една трета от слънчогледа вече е преработена в сурово олио и то е изнесено за Египет и Индия ? това цинизъм ли е или безхаберие! там какво го правят това олио? или нас какво ни интересува, важното е келепир да има! и ние им плащаме заплатите на тези от бабх!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
значи да чакаме еФтино ольо
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Изнесен за Индия и Други страни АМА ДРУГ ПЪТ...По документи за да им върнат ДДСто...А иначе тук олиото е по магазините...в баничките по лафките и тн...
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
Браво БАБХ! Продължавайте с добрата работа.
отговор Сигнализирай
Новини