BGONAIR Live

Десети кораб със слънчоглед от Аржентина показа пестициди над нормата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Но да се види абсурда в България,само и само няколко типа,които печелят да не загубят,агората да страдат. Защо не е прекъснат бизнесът с аржентинците още при първото детектиране на пестицидите? Защото всичко в България е мафия. В същото време народът е мазохист и не се бунтува за да има един по-добър живот. Нормално ли е България,която има богата почва ,да внася от хиляди километри култури? Не! Няма как да се идентифицирам с един народ,който е мазохист. Тежко ми е,но не си приличаме .
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Повярвахме, че преработената продукция е изнесена за трети страни! Ние не сме аборигени. Лъгани сме цял живот, повече няма да позволим! Тези хуморески да ги разправят на бебетата.Ама и те захитряха!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Първо беше за производство на биодизел, после - за олио за износ, скоро ще бъде за употреба на вътрешния пазар, а може би и за детските кухни и училищата. Има ли някой изненадан?
отговор Сигнализирай
20
до 12
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Парете от зърнарите да отидат за качествен слънчоглед,ясно ли е зърнар
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
каквото си си поръчал това получаваш- имаш пълна свобода - ама няма какво свястно да си поръчаш - обикновенно е това което ти предлагат- имаш свободата да си гладен
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
споко управниците не го ядът то е за индианците
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
ее бай тодорее- къде си
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
ooo сигурен съм че са изнесени и нито капка от това олио не е влязла в бг мрежата.Минавайте на зехтин братя и сестри.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
демокрацията се оказа замаскирана отрова
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Добре че не се тестват в лабораторията дето тества стоките на турската граница.
отговор Сигнализирай
Новини