BGONAIR Live

Десети кораб със слънчоглед от Аржентина показа пестициди над нормата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
После се чудим защо сме най болната нация в света ами ядем всякакви *** от украйна,гърция,турция внасяме 50 годишно замразено месо от западна европа а аржентиския слънчоглед ще ни е за десерт.
отговор Сигнализирай
12
До 10
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
И как това ще ти реши проблема с отровния слънчоглед?
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Това е само началото, сега проверяват стриктно, но след 5-6 месеца контролните органи у нас ще захлебят добре и ще започнат да пропускат нсякакви гадости
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Да спрат супсидиите на нашите зърнари щом изнасят нашето зърно ,а ние внасяме *** от къде ли не ,после що сме в първите места по онко болни
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
При Бай Тошо, щяха да си го носят обратно с попътен вятър, хляб и сол! При УсралаФонасЛайнeH, ще си го ядем на олио
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Няма страшно всичко ще се преработи и изнесе за Третият свет, тук действат строги евростандарти. Внасяме олио защото нашите рафинерии за олио, няма от къде да си набавят слънчоглед. Родният покрива едва 1/3от капацитета им,който е доста голям На 1 во място В СВЕТА сме по износ на олио и белен слънчоглед.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Честит ви МЕРКУСУР, европейци. Да ви е сладко !
отговор Сигнализирай
6
пенсионер
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Хайде на промоционалното олио, по магазините...Левче за литър
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 0
Няма такива скапаняци като нас! Румъния и Турция ги отказаха, но срещу подобаваща комисионна, с която някой се е нагушил, всичките кораби с тези отрове ще ги разтоварят тук!Беше за биодизел, сега си го преработват на олио и ужким ще го изнасят за май...на..та си!Лъжа и измама!Къде са контролните органи????Срам и позор!!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
В българските клонове на египетските и индийски магазини лидъл, кауфланд, пени...
отговор Сигнализирай
Новини