BGONAIR Live

Синдикат иска: Учителски заплати 125% от средната и отпадане на НВО след IV и X клас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
Бах ти
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 4
нахалниците!!! Последните десетилетия децата ни стават все по-неграмотни заради даскалското безхаберие, а те за пари си мислят!
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
до 58 купена титла
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 4
Тия, добре ли са бе. 125% от средната. Даже много им дават 90%даскалете заслужават да са на минимална.
отговор Сигнализирай
57
До: До 36
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Завърших частно училище. Освен деца на гербаджии и някой по-заможен родител. Друго нямаше. Ако разчиташ на връзки цял живот няма да стигнеш далеч. Единия му пращаха бельо после в Англия защото нямаше кой да го пере. Създадох повече връзки в университета и на работа от колкото в училище. Единствения плюс е, че се лишаваш от стреса и простотията на образователната ни система. Едно момче така почна да учи директно бизнес на 16. Мина гербаджиийските деца с 200, там без държавни поръчки фалират одма
отговор Сигнализирай
56
Тодор Живков
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Па яште банани и бегайте на запат бе!
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Скоро ще им сложат един робот и ще махант учителите, радев нали ще въвежда И АЙ в училище
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: браво Кво чекаш, бегай и стани даскале
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
52
браво
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 3
Аз работя в банка от 16 години, и имам 25 дни платен отпуск и гоня таргети всеки ден , а заплатата ми е само 2 пъти по-ниска от тази на учителите пък отпуската ми е 3 пъти по-малка.
отговор Сигнализирай
51
ДжиенЗи
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Искам Мойте, за които Гласувах, да ми гарантират 125% от Средното Заплащане на Илон Мъск, Бил Гейтс и Джеф Безос - иначе - на Площада и на Есен с Песен!
отговор Сигнализирай
Новини