BGONAIR Live

На път за Малдивите: Автобус се удари в тир на влизане в София, пътник е починал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
Камикадзе форевър
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
В България никой не може да шофира: младите, жените, старите, професионалните шофьори, хората със скъпи коли и хората със брички, мотористите, и дори тези дето карат бавни тежки машини
отговор Сигнализирай
62
Аналогия
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До анонимен 73 - съдбата да те докара да работиш с изтрити тазобедрени стави почти без пари, без ТЕЛК и да мечтаеш за операция, докато аз се пека на Малдивите.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
До: анонимен 68, не ми пука за това племе :) И в това е ключът. не ми пука за вас. Доказахте, че сте нищоставащи. Имам право да живея където си поискам и да смятам принадлежността си както ми е удобно. Срамувам се от пропадн яците в България. Не сме едно и също. Вие сте дъно!
отговор Сигнализирай
60
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонимен 69, му хъл, аз преценявам на кого какво дължа. На България НИЩО! Точка по темата! Седи си на дивана и пиши кой какво... не си фактор и за това си толкова злобна. Избърши си жълтото около устата и спри да се цепиш по форуми. Беднячки като теб нямат право на мнение! Нищо не дължа на България. Живея си живота и толкова. Ще пукнеш от злоба хахахахахахаа
отговор Сигнализирай
59
Kiro breika
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Вий не се напатувахте - то голямо пътуване.......
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: АналогияАко не дремеше по форумите да скимтиш колко си зле, а работиш, щеше да имаш пари. Само за телефони и интернет по колко даваш на месец.
отговор Сигнализирай
57
Аналогия
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 3
На Малдивите, а аз нямам пари да си сменя тазобедрените стави, нямам и ТЕЛК докато не ги оперирам.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
до 70 Кой нормален човек се е отказал от националността си? Тук не слагаме алчни за пари *** като Наим Сюлейманоглу щангиста.
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 9
Да, роден съм българин, но навреме се отказах от тая "чест". Но ще ви смуча, докато мога!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
до 67 Не да дължиш нещо на България веее, кретееен! Да имаш уважение! Не да дължиш нещо на мааайка си и баща си все едно, а да имаш уважение към тях. В реципрочност да имаш уважение към родината си вееее, ***!
отговор Сигнализирай
Новини