BGONAIR Live

На път за Малдивите: Автобус се удари в тир на влизане в София, пътник е починал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 10
73 годишен дядка тръгнал за Малдивите? Те това е да си прооост на дърти години.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
А от кое село са пътували за Малдивите..... кулаци добруджани Рентиери с по 100 декара ниви :)))))
отговор Сигнализирай
21
Христо Христов
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 11
находихали се мрасните фашисти с крадените си мрасни пари? аре ся да ходяд зад малдивите!
отговор Сигнализирай
20
русофилчев
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Брееей народа беден едва свързва двта края със голем зор(не са правили закуска една година) тези хора тръгнали на малдивите.
отговор Сигнализирай
19
Въпроси
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
Пътниците в автобуса и превозвача спазили ли са закона? Били ли са с поставен обезопасителен в колан? Ако не са резултатът е закономерен - след удара са били като пръснати страгали в кино.Шофьорът на автобуса още ли е на свобода?
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Оня Стоян Колев наркомана от Тик Ток не е ли бил в автобуса ? Все за Малдивите говори идиооота. :)))
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 5
До: анонимен 36, така е! За българчетата е важно да мразят! Нормалните хора печелят и пътуват. Мрънкачите гният от злоба.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Малдивите в масово предлаганите оферти са доста достъпна дестинация за широк кръг хора, така че не завиждайте, ако видите Бора-Бора, Хаваи или от сорта, тогава завиждайте.
отговор Сигнализирай
15
Варненец
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Като чуя Малдивите и винаги си представям един татуиран и една татуирана до него със силиконови джуки и цициии решили да осъществят мечтата на живота си - да отидат на почивка на Малдивите.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен 21, смятай колко нищоставащ си, че дори не знае, че самолетите са претъпкани!
отговор Сигнализирай
Новини