BGONAIR Live

На път за Малдивите: Автобус се удари в тир на влизане в София, пътник е починал


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
до 65 Продължаваш да показваш колко си прооост! Това племе за което говориш е твоя народ. А думата "народ" корена й е "РОД". Ти си една рода с това "племе", мааалоумнико. Ти българин ли си първо да те питам? Като те питат в чужбина за какъв се имаш какво казваш? "Аз съм гражданин на света"... ли, ***?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 4
Абе, кво родолюбие, кви 5 евро. Смешни сте с тоя патриотизъм в 21 век
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонимен 63, uдuотът тук си ти :) Не, не дължа никому нищо. Набий си го в тъпата кратуна. Живея където си искам, колкото дълго си искам. Вдяваш ли? Или си толкова необразована, че не можеш да мислиш извън измислените ти "ценности"? *** ло умниците нямате край! За това докарахте тази страна до кл о а ккаа!
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Не, не, не мразя управлението, мразя племето и съответно държавата. Страната, донякъде я харесвам, но народчето разваля усещането.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Този същият автобус вчера го гледах на светофара след като тръгна за София и си мислих калпави шофьори ли си намират Юнион Ивкони или има друг проблем, че все в катастрофи са забъркани и тази сутрин , чета това...
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
до 61 По идиотският ти начин на мислене, тогава щом раждането е случайно събитие за теб, не смятай и че трябва да дължиш обич към тези които са те създали, мааайка ти и баща ти. А, може и да не изпитваш обич към тях, понеже си уродляяяк. Такива като теб са за една стена и с калашника докато станеш на сирене!
отговор Сигнализирай
47
Hex
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Еххх всички "журналисти" са папагали без грам мисъл. Това не е ТИР, а самосвал.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 8
До: анонимен 58, някои сме жители на света и не се ограничаваме до страната, в която сме родени. Имайки предвид, че раждането е случайно събитие... не смятам, че дължа родолюбие :) Такива като теб е редно да пътувате и четете много за да се излекувате от мал о умието си!
отговор Сигнализирай
45
ко стаа бе
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
абе не беше ли опасно да се ходи на Малдивите или после ше ги прибираме със специални полети
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
Пътищата на Лойко са такива. Дупки само. Лойко I ***!
отговор Сигнализирай
Новини