BGONAIR Live

Пътник от катастрофата: Шок, размазани хора, нафта навсякъде


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Масово шофьорите блеят в телефона.
отговор Сигнализирай
22
07
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: анонимен 1 -- някога заран всеки шофьор бе проверяван. Сега, *** и Пульо рипват от леглото след нарко и виски вечер и хващат волана..
отговор Сигнализирай
21
Альоууу....Кандееев
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
къде блееш...?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
До: доктор Илиев Викаш Людмила Живкова не е била 2 месеца в кома след катастрофа в камион. Гунди и Котков не са се блъскали и те в камион. Нямаше такива работи по Соца.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: доктор Илиев Махнаха границата и сега влизат секви турци и роме.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен ДАП ги закриха
отговор Сигнализирай
17
доктор Илиев
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Такива катастрофи нямаше по Соца. по скромните автомагистрали на БГ Нямаше и дрогирани а пийналите бяха рядкост. А ега на модерните пътища се избиват като на война....
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 0
Шофьора на автобуса имал над 40 нарушения,а този на камиона над 20.Какво да коментираме повече.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Кой нормален се вози в автобусите на тези гербетастки мошеници,юниън ивони. Инцидентите са ежедневие при тях. Помните едно мижаво Рено,как беше катурнало автобус, пак на тези мошеници. Изкараха жената с колата виновна,а не не бледоликия,фъфлещ драйвър.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 0
заспал е много ясно Няма какво да прави в аварийната лента. А и все е щял да натисне спирачка в последният момент
отговор Сигнализирай
Новини