BGONAIR Live

Продават къщата на Калушев в с. Българи и х. Петрохан за 1 млн. евро?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Някой
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо ми е забранено да гласувам на коментарите ако не е в интерес на статията
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Майката на Калушев трябва да дари парите получени от тази продажба на някоя фондация занимаваща се със защита на деца пострадали от насилие.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
А крупните инвеститори от МОСВ и Софийска Голема какво ше каат по темата - дайте им думата и на тях да се изходят по вапроса...
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
БТС проявява интерес,БТС да каже защо въобще са я продали ,като тава е хижа по трасето на международен туристически маршрут ,изградена някога от държавата да подслонява туристи ,а не педофили
отговор Сигнализирай
19
1гвг1
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
айсиктир бе да не купувам къща в Лондон ..1млн евро....
отговор Сигнализирай
18
Принц Гаутама Буда
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
О,небеса,само аз ли се отказах от богатството в името на Просветлението?
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 2
Защо ДАНС все още не е сезирана за педофилските практики на партия ППДБ?
отговор Сигнализирай
16
Пръдльо от панелка
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
За тристаен в Младост ще стане ли трампата?
отговор Сигнализирай
15
Петроханец от ПП
преди 1 месец
Харесвам 16 Не харесвам 3
Купувам я, само че искам всички ламаджииски атрибути за сексуални практики да са върте!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 2
Мда, почитателите може да ги купят и превърнат в музей на ламата
отговор Сигнализирай
Новини