BGONAIR Live

От ДПС искат парламентарна комисия за случая "Петрохан"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
уха
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
На мен вече ми се иска и една комисия за посрещането на Колед да се спретне. Там на видно място Пеевски от тавата ще стои...
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Докога държавата ще плаща охраната на милионерите в Парламента?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
И за какво? Какво ще направи тази комисия, освен да се надвикват и си пишат актив? НС е законодателен орган, тия кога ще разберат къде работят, за какво са там и за какво вземат едни големи заплати? Май е време да орежем тия търтеи до макс 100 броя.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
Избиха ги килърите на Тиквата и Сви ня та. Всеки го знае. И тиквено-прасешкото МВР на Къдравата Сю замете следите.
отговор Сигнализирай
18
Роската Желязков
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Сега е момента и за комисия КТБ.
отговор Сигнализирай
17
Квазидържава
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 7
За първи път съм съгласен с ДПС. Ламите са антидържавна група създали квазидържава , анклав на Петрохан.
отговор Сигнализирай
16
:)
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Явно са унищожили записите или са накарали разследващия прокурор да ги "изгуби". Защото истинското разследване ще установи точно него, като поръчител на убийствата им и всичко, което твърди за тях.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
До: ЗозоЕ как си гласувал,бе Зозо-укропумозо,щом руснаци ти се привиждат?Те на тия,който им се привиждат,не могат да гласуват :):)
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 2
мен петрохан не ме интересува къде са парите за свлачищата в родопите
отговор Сигнализирай
13
Що така?
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
За Петрохан може,за имотите на Шиши Магнитски не може?
отговор Сигнализирай
Новини