BGONAIR Live

От ДПС искат парламентарна комисия за случая "Петрохан"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Зозо
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 13
Хахаааааа. Мачкай Дeбел!!! За какво съм гласувал за теб? :)))))))) Мачкай сектата!!!
отговор Сигнализирай
11
Да се раздледва
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 1
Как хижата"Петрохан", собственост на Туристическия съюз е попаднала в ръцете на бай Фидос, баща на бившата депутатка от ГЕРБ Фидосова?Купил ли я е и за колко я е купил,след като я е продал за 90 хил.лв.?
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
ДПС-то не знае ли,че парламента не е разследващ орган?Момчето да не се прави на дръж ми шапката,а да попита неговия човек,бившия шеф на ДАНС каква е истината.
отговор Сигнализирай
9
Застреляха ги
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 3
от ДАНС по нареждане на ДПС и гербавите милиционери, защото са станали свидетели на трафик на хора.
отговор Сигнализирай
8
Анонимко
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Шиши,а за "Магнитски"няма ли да поискате парламентарна комисия.
отговор Сигнализирай
7
Евала
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 15
Прави ми впечатление, че всичките разширени ха.лки тук яростно защитават Петроханските Педофили! Нищо ,че гуруто им изби децата. Така е, извратеняците нямат деца и не им пука за тях.
отговор Сигнализирай
6
Сега да видим
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 5
ПБ как ще гласува,когато шефът им Шиши им заповядва?Дали пак ще кажат,че НС не е разследващ орган?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 4
Това прасе е застреляло момчетата, за да ограби сейфа на ламата. Управляват ви убийци, мафиоти, турски прасета.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонименТо няма нормален човек, на когото да му харесва това.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 13
Лама Асен не харесва това
отговор Сигнализирай
Новини