BGONAIR Live

Свалиха НСО охраната на Делян Пеевски и Бойко Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

255
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: 1234 "Нямат пари да си наемат охрана за техна сметка ли? " Е имат си, но като е за сметка на някой друг (нас) що не ?
отговор Сигнализирай
254
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 2
хляб и зрелища, поради липса на хляб, само зрелища!
отговор Сигнализирай
253
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ако има хора, които искат да ги пазят, да им се заклеят в служба и да ги бранят. Но нека си го признаем - това работи само за добрите и мъдри лидери.
отговор Сигнализирай
252
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Мен защо не ме е страх, сутрин в 7 тичам,вечер обикалям до 22. Какво са правили?
отговор Сигнализирай
251
Карма
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
След като толкова са мислеха за народа, сега народа ще мисли за тях :)))))))
отговор Сигнализирай
250
Инсайд
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Имало е заплаха срещу Тиквочеф миналата седмиица от роми от Факултета, на които не е платил и дал студени кебапчета след гласуването....
отговор Сигнализирай
249
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Сега има да инсценират , че Путин ги наблюдава и ги заплашва . Трепетликите, след някой ден ще започнат снимките по нов филм .
отговор Сигнализирай
248
1234
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Тия па кво толкова се натискаха за тая охрана? Нямат пари да си наемат охрана за техна сметка ли?
отговор Сигнализирай
247
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
246
Пореден жалък
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
популистки кьорфишек.Намалиха ли хиперраздутите законодателна,изпълнителна и съдебна власти,както и стотиците ненужни и безсмислени комитети,комисии,асоциации,институти и др.хранилки за наши хораНамалиха ли хиперраздутите им заплати и всякакви бонуси и екстри,коли,шофьори,охрани,офиси,камериерки,сътрудници,готвачи и пр.пандури и гавази?Намалиха ли чудовищната ножица в доходите мин/макс,достигаща десетки пъти?Спряха ли изгръжката на НПО-та,работещи под чужда диктовка?Лъжи и измами.
отговор Сигнализирай
Новини