BGONAIR Live

Мирчев за Борисов и Пеевски: Трябваше една година, за да бъде махната тази охрана


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Мега
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Неприятен, нискочeл капутинец
отговор Сигнализирай
58
Петър
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
ДБ пак си приписват чужди заслуги!
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Гледай на теб да не ти потрябва,че си на мушката.
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
Tъз лaмa uмa akъл тoчнo gвa rpaмa...
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Този и още двама като него и една фльорца от същото котило ДБ,щом видеха микрофон и камера,започваха настървено лаене за премахване на охраната на Борисов и Пеевски.Защо бе аланкоолу не сторите това,защото сте незначими,защото предадохте България на Урсула и на оня *** от Киев.Наведете си кратуните и кажете едно благодаря на Р.Радев,иначе,още щяхте да лаете като отвързани четириноги.
отговор Сигнализирай
54
Ян
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Двупръсточелия пак се е из акал. Абе умник скрийте се по-добре с оня дето не е г*е*й.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Сега разбрахме защо комисиите не работят!
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
По-гнусни от комунистите , могат да бъдат децата и внуците на комунистите!
отговор Сигнализирай
51
Алекс
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Разликата е,че ПП/ДБ се сглобиха с ББ и Пеевски и с апетит усвояваха благинките на властта,а Прогресивна България свали охраната.Слаб 2,Мирчев.Марш в ъгъла.
отговор Сигнализирай
50
Ганчо
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 3
Съветвам гласоподаватели на ППДБ да събират чукалата и газ към запада. Тук нямат работа вече ,че може и бой да ядат. Една шепа хора, а кресливи много. Да се измитат докато не сме ги ошамарили.
отговор Сигнализирай
Новини