IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Защо наказанията не стигат, за да спрат рисковите шофьори?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Юрист
преди 5 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Дори глобата да е малка, мисълта, че няма как да се измъкне, променя поведението.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
"Според експерти обаче проблемът с безопасността не може да бъде решен само с повече проверки и по-високи санкции." ............те ли твърдят, че са експерти? Единствения начин, да се предодврати всяко едно престъпление е, знанието за неминуемото наказание за него
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Е то семейството е изпуснато, какво да говориме за подрастващите.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
никога няма да отнемат колите на дрифтаджиите и да ги карат да си ги откупват от държавата, защото карат скъпи коли, защото са богаташки синчета на същите, които пишат законите!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Глобата не. Но ако му вземеш книжката и после му трябват 6 месеца време, курсове, листовки, психолози и едни 3000 евро разходи. Това превъзпитава доста успешно
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
защото не се наказват проблемните водачи, а се търси под вола теле, наказват водачи, заради неактивни остатъци, същото е ако си пил ракия миналия месец, но днес те глобят, отнемат книжка и кола, арест и т.н заради пиене преди месец
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
когато държавата санкционира хора, които са пушили трева преди седмица с най-тежките наказания(т.е. не са ппод влияние, но ги наказват), а дрифтаджията само го глобяват, няма да работят мерките за безопастност, т.е. държавата не санкционира убийците на пътя с отнемане на книжка, автомобил, който да откупуват от държавата, убийците няма да спрат да нарушават правилата, заради глоба!
отговор Сигнализирай
7
Мнение
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Защо наказанията не спират рисковите шофьори ли? Защото са неграмотни или полуграмотни , даже нямат представа какво ги очаква при нарушение. Книжката е купена и с години наред са си плащали на място по тарифата на пътните полицаи при нарушения.
отговор Сигнализирай
6
00 - 11
преди 6 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
""""Защо наказанията не стигат, за да спрат рисковите шофьори?"""" ------- Наказания??? Че, то туй нашто "наказания" ли са??? Я, му конфискувай Колата, Анулирай му Шофьорската книжка, допълнително му наложи от 3 до 5,000 евро Глоба, 3 години да не може да се яви на нови курсове за шофьор, а за по-тежките случаи - употреба на наркотици и алкохол - и Една годинка затвор!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
вчера минавам по един път, монтират от новите камери, а пътя целия в дупки, без маркировка, та се чудя, това го правят от държавата, за да ни санкционират например ако заобиколим дупката в насрещното....
отговор Сигнализирай
Новини