IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Фирми продавали растителни масла с мас като "масло", КЗК ги глоби


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Никола
преди 11 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Каква глоба? Тука трябва затвор. Всеки втори е с рак в България. Изобщо не знаем какво ядем. Държавата е време да се намеси.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
важното е, че е скъпо!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Щом краварката е в десния ъгъл всичко е наред. Дясното либератване е правилния наратив на транса.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Кво се пените, свинската мас е полезна, най-бръже се усвоява от оргънизъма и укрепва сръцето. Само да немаш високо кръвно и всичко е наред.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: до 5, кво точно ми преведе? Що трябва да закриваме нашата майка България, която ти наричаш територия?
отговор Сигнализирай
6
до 5
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
да ти преведа, то и тяхното е менте както и почти всичко там (примерно в лидл пробутват сирене с повишено водно съдържание като нормално) но са подали сигнал срещу неудобен, да го глобят него за неговото менте а техните ментета се продават на такива като теб
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 5
Защо да закриваме територията щом имало Кауфланд и Лидл? Не разбрах преждеговорящия. Явно е русофил с образователни липси и си му личи. Никой не ви кара да пазарите от там.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ако купувате храна от големите вериги вече сте увредени, така че не виждам нищо необичайно тука.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Значи кенефланда и лидълса толкоа проверяват какво продават, единствено ако нещо е евтино е менте но то и скъпите им неща са ментета, абе закривай тази територия най-добре да не се влиза там...
отговор Сигнализирай
2
Гошо...Тъпото
преди 3 часа
Харесвам 23 Не харесвам 0
За...наглата измама на тези...алхимици продавали...букет от всякакви мазнини ,за...екстра краве масло, паричната глоба е малко наказание. Тука са необходими...крути мерки,включително и затвор.
отговор Сигнализирай
Новини