IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пълен шок с цените: 9 евро за таратор по морето – какво има в него?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 5 Не харесвам 7
Привържениците на ЕС и НАТО, еврото, не харесват БГ бизнеса. Ами сИга? Ко прайм?
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 5 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
Вижте си цените в снимката илюстрираща текста.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 8 Не харесвам 7
На снимката пише 8.94 лв. а не 9 евро. Тая нещо се е объркала.
отговор Сигнализирай
12
Така де
преди 5 часа
Харесвам 33 Не харесвам 0
Стоим си вкъщи! И после неандерталеца с мазна коса ни обяснява как държавата трябвало да му плаща защото си стоим вкъщи и не му стъпваме в ресторантите...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Всеки трябва да си плати разходите за подслушването и заснемането докато яде!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 24 Не харесвам 0
Вчера в Бурса два дюнера с три айряна и една кока кола са 360 турски лири.Смятайте, че 1 евро е около 50 турски лири.Дюнерите са толкова големи, че се наяждат трима.От 2015 не съм стъпил на море в сезон, няма и да им стъпя.На море само в Турция и Гърция, които предлагат различен продукт, но в пъти по-евтин и качествен от БГ мутрите.
отговор Сигнализирай
9
Sante-dog
преди 5 часа
Харесвам 31 Не харесвам 0
Аперол в заведение в Соренто, Италия- 5 евро. В Созопол -10 евро. Ами...
отговор Сигнализирай
8
Стои си вкъщи
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 36
Много сте елементарни. Престанете да правите сметка за колко ще направите таратор да вкъщи. Ами останете си у вас, нарежете краставица, сложете кисело мляко, сложете чесън и копър и не ходете никъде. То да отвориш заведение, поддържаш персонал, плащаш сметки и данъци, не е като да си го забъркаш във вас. Сметките вкъщи, не уйдисват на пазара. И с това преобръщане в левче. Сигурно и след 20 г ще си го обръщате. Като ви радва.
отговор Сигнализирай
7
Плажуващ
преди 5 часа
Харесвам 23 Не харесвам 0
ЯЖТЕ СИ ТАРАТОРА,ЯЖТЕ СИ И ПИЦИТЕ,АЗ СИ ГОТВЯ ,КАКВОТО ПОЖЕЛАЯ,АНАДЪМ ГОЯ..
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 31 Не харесвам 0
Има вода ,копър и малко узряла краставица това е БГ.,отивам си в Гърция отново
отговор Сигнализирай
Новини