BGONAIR Live

Нападения в района на Плиска, живеещите в района готвят граждански протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 19 Не харесвам 1
Алооу,Дерменджиев,кво става ве?Нали щяхте да мачкате престъпноста?Че то започна да става по-лошо бе
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
А,не,нашите полицаи не се занимават с подобни неща,те имат нови коли,мнооого големи заплати,всички удобства и основно мислят къде да правят инвестиции
отговор Сигнализирай
16
До: Внимавайте
преди 2 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
"В Наглобритания забраниха на жените и девойките да носят защитни спреьове, за да не повредят очите на изнасилвачите" - В Наглобритания дойде ред на светлите мъже без бради. Препечените казват, че изглеждали много женствени и ги почнаха.
отговор Сигнализирай
15
Прогреса на Радев
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 18
София пак се превърна в малката Москва.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 26 Не харесвам 2
Напълно нормално е за една Европейска столица. Същата работа е и в Париж, Лондон, Амстердам.. там вечер си е доста опасно по улиците, особенно в центъра. Нали искахме да сме истинска европейска държава. Ето станахме.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Резултатът от не спиращите реформи ли е това?
отговор Сигнализирай
12
ТВУ
преди 3 часа
Харесвам 17 Не харесвам 2
В НРБ милицията не се стигаше до такива граждански протести, защото престъпността беше мачкана безкомпромисно
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 3
В София е така. Кмета да въведе вечерен час. След залез слънце е опасно да се ходи из града.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 14
Така ще като си избрахте прогресивни да управляват. Ще прогресираме към светлото социалиситическо бъдеще със по високи цени, данъци и сметки, с повече мигранти престъпници и фентанилови зомбита по улиците. Това ще ни докарат прогресивните. Само упадък и мизерия.
отговор Сигнализирай
9
Оставка!
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 22
При Радев е така! И по лошо ще става!
отговор Сигнализирай
Новини