BGONAIR Live

Донев: Работим за равнопоставеност без да отнемаме права и доходи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
Трябва да спре тази дискриминация срещу нас, хората които издържаме цялата държава. Всички трябва да са равни, и да си плащат осигуровките. Явно ни взеха просто за дойни крави.. или за прости дойни крави?
отговор Сигнализирай
10
Мухахаха
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ко Стаа,платиха ли неразплатените два и половина милиарда или чакащите ги ще има да вземат?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
В МВР от 2021 до 2025 г.изхарчили милиони за какво ли не,в т.ч.500 000 за тържества за полицай на годината.Така ли ще я караме,или ще *** където трябва?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Ще съкращавате ли свободни работни места и пенсионери?И ако не,откъде ще пълните хазната?
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 16 Не харесвам 1
Демек,ще оставите лапачите в силовите ведомства,без да им пипате доходите,без да си плащат осигуровките,щото щяла да им намалее заплатата с 2-3 евро.Затова ли ви избрахме?
отговор Сигнализирай
6
не прогресивен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
някой да вижда да работят , нещо свършено ??? освен издигането на лозунги де :)
отговор Сигнализирай
5
до 4
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
За пенсии. Иначе юли с увеличението няма откъде да ги платят. Това, че били за резерва са приказки за наивници. Все едно ние като поизхарчим спестяванията след ваканцията лятото, да ходим за потребителски на 13% лихва? На *** математиката им е куцала винаги. Защото те пари не са мислили, винаги на държавна работа и смятат, че парата пада от небето. Радев е същия. Карал е самолет, за което му е плащано. В частния сектор няма и един ден работа. Затова толкова и разбира от икономика. Нула.
отговор Сигнализирай
4
да питам
преди 3 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
а с бюджета кво става , кво става с бюджета хахахахаха абе алоооо неможачиии
отговор Сигнализирай
3
абе
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 1
гълъбе кажи ся , последно , милиардите дето ше теглите за пенсии ли ше са или да има в касата за спешни случай ? щот за два дни различни точки каза
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Гълъбчо, ще има ли бюджет 26, преди да е излетяла годината? Малко няма смисъл да кипи безсмислен труд за бюджет за изминала година. сещаш ли се?
отговор Сигнализирай
Новини