BGONAIR Live

В Тристранката не се разбраха за осигуровките на държавните служители


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
A божо точно се беше зарадвал, че ще им минат имитациите на реформи.
отговор Сигнализирай
3
3737
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Осигуровката се дължи върху дохода на всеки един от нас, в съответните граници-минимален и максимаселен осиг.доход. Възнаграждението, което получава държавния служител е за свършената от него работа. Няма разлика с частния сектор. Ако някой се явява особено ценен кадър, неко получива по-висока възнаграждение, но да си плаща осигуровките върху същото. И накрая въпрос-ако в частния сектор работодател иска да задържи свой служител, може ли да го "освободи" от плащането на осигуровки?
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 7
Разбира се че не са съгласни. Те си бранят дохода. Никакъв гратисен период. От догодина да плащат както всички останали. Заплатите им са скандално високи в сравнение с частния сектор
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
нито един осъден няма за ситуацията в бг
отговор Сигнализирай
Новини