BGONAIR Live

Бюджет 2026 година: По-скъпи винетки, вдигане на осигурителни прагове, инфлация 3,6%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

127
мЯмЯу
преди 34 секунди
Харесвам 1 Не харесвам 0
5атмаците друго освен вдигане на данъци и взимане на борчове ДРУГО МОГАТ ЛИ?
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 1 минута
Харесвам 1 Не харесвам 0
Като фуражка прави бюджет това се получава.
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 10 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
най бедната държава в ЕС с най нисък дефицит другите живот си живеят с по 400 процента дефицит
отговор Сигнализирай
124
РМС
преди 13 минути
Харесвам 4 Не харесвам 1
Искахте Демокрация.. получи се Капитализъм ! Вместо да скочите с тоягите и да пребиете Чорбаджията който ви експлоатира, Вие ще се избиете помежду си!
отговор Сигнализирай
123
Тенгри кан Владетел
преди 13 минути
Харесвам 7 Не харесвам 0
Яко дърпане на дълг до 2028 г., никва икономика и сичко в сметките на Копринков и Гундяев!;)))
отговор Сигнализирай
122
Гугутка ЗКПЧ
преди 13 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
Продължаваме поскъпването, от Рундяев с любов!
отговор Сигнализирай
121
Сега разбирам
преди 14 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аз съм бил олигарх и от мафията, защото правителството ме млати с нови бухалки както и обеща преди изборите!
отговор Сигнализирай
120
Гост
преди 15 минути
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ние сами се погубваме...търговците надуха инфлацията , информатиците ще увеличат безработицата, всички станахме мързеливи и гледаме другия да е зле... трябва си един месец гражданска война, за да ни дойде акъла и освободим напрежението!
отговор Сигнализирай
119
Цитат
преди 24 минути
Харесвам 5 Не харесвам 0
След като общите лекари - диспечери, си докарват по около 20-40 хиляди евро на месец а лекар специалист не може да заработи дори 2 хиляди евро... СИСТЕМАТА е за закриване!Отклонява се вниманието на Раята от истинските причини за обединяването на по-голяма част от народа и безумните доходи на друга част на фона на обща криза!
отговор Сигнализирай
118
USA SUPER
преди 31 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
ПРЕМИЕРЕ КОГА ИЗВЕДЕШ ТИКВАТА НА РАЗПИТ МОЕ А СИ ЗАСЛУЖИШ ПОДАРАКА 40 % ! СА ВЕЧЕ ИМАШ РЕИТИНГ 12 / 15 % РЕАЛНО ! ШЕ ЗАГУБИШ И ТЕЯ % !
отговор Сигнализирай
Новини