BGONAIR Live

Бюджет 2026 година: По-скъпи винетки, вдигане на осигурителни прагове, инфлация 3,6%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
анонимен
преди 1 час
Харесвам 14 Не харесвам 0
Тей става винаги. Гласуваш за личност, а ти натрисат деженерати като Гълъба и всички останали. Всеки чийто доход зависи от държавата да духа супата като ми гласуват за военни режими. А това са над два милиона човека, като не говорим само за администрацията, а за всякакви други дейности зависещи от бюджета и евросредства.
отговор Сигнализирай
101
USA SUPER
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 0
2027 РАДЕФ ШЕ БУДЕ СЪДЕН ЗАЕДНО С ТВА ПИЛЕ ! ЗАПОМНЕТЕ ТВА !
отговор Сигнализирай
100
USA SUPER
преди 1 час
Харесвам 11 Не харесвам 0
РАДЕФ ФАШТАИ ДЕСА И БАНГАРАНГА У НЕКОИЕ СЕЛО !
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Бой по тез българи ве. Бой докато се научат, прости селскостопанци.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: ПланировчикаРусия се интересува от Черно море.Нашите мили управници са готови да подарят нашето крайбрежие на външни сили,за да си правят бази.Поради тази причина вървим към украински сценарии.За мен помощ означава да спрем да подаряваме България.
отговор Сигнализирай
97
USA SUPER
преди 1 час
Харесвам 14 Не харесвам 1
ТОЯ ПРОГРЕСИВЕН СЕЛЕНИН СИ ИГРАИЕ НА ДАРЖАВА У МНОГО УПАСЕН МОМЕНТ !
отговор Сигнализирай
96
Истината
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Слава на "антируските" санкции! Слава на еврото! Слава на фашистката хунта, която ни го натресе!!! Слава на труоуловете Христова, Зозо и сие, които ни убеждаваха, че много добре щяло да ни се отрази! Най- обикноввенни национални предатели, които трябва да бъдат съдени, и да си получат заслуженото по закон! Референдум! Народен Съд!!!
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 час
Харесвам 18 Не харесвам 1
айде пак дерем честните дето се осигуряваме на реален доход, мафията ли щяхте да борите ние ли сме мафията?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 час
Харесвам 14 Не харесвам 1
усещам, че сте пътници ако дигнете още осигуровките.....
отговор Сигнализирай
93
Планировчика
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 1
Руми, руми, и как русийката ще ти помогне, като тя не може да помогне на себе си. Холопите на путин останаха без бензин и ток, а твоите праблеми, т..е. проблемите на българия биха им се сторили като леко незабележимо неудобство.
отговор Сигнализирай
Новини