BGONAIR Live

ДБ: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 19 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Не е нормално всички българи да плащаме 20% ДДС от всичките ни доходи за да пълним държавния бюджет а наглите капиталисти с техните стотици процента над сенки да плащат само 10% данък призовавам българите към масови мирни протести защото Радев не излъга че ще има справедливост да излезе и да каже това дали е справедливо дори Европейската комисия предложи прогресивен данък но Радев се прави на ни чул ни видял ако не поправи тази мерзост Аз съм първия който ще гласува срещу него
отговор Сигнализирай
32
Зозо
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
Долу руския клоун Рундю!!! ОСТАВКА!!! Протести до дупка!!!!
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Радев, Пеевски и Борисов са страна на една и съща монета..... другата страна на монетата са ПП-ДБ, а монетата се нарича БКП
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 3
А не, не са на една и съща монета. ГЕРБ винаги са спазвали финансовата дисциплина.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 4
Радев, Пеевски и Борисов са страна на една и съща монета... Който разбрал, разбрал !
отговор Сигнализирай
28
Ха,ха,ха,
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ама кой вече ви взима на сериозно и ви *** за нещо,свешни,глупави,жалки,сини миризливи,улични помиярчета!
отговор Сигнализирай
27
Българин
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Омръзна ми да гледам едни и същи физиономии,едни и същи приказки,едни и същи в партиитеАми то сладка работа Май приказката,,Който не работи,не трябва да яде .......е глупостИскам да съм депутат !!!!!
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 3
От мимикрирали социалисти вече прогресисти какво може да се очаква. Другият месец и "Боташ" -2;0 с още повече задължения за странта ни. За наше " добро" разбира се. Бъдещето е като 1997
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
И този бюджет е правен от Пеевски! Протести и оставка!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 0
Не харесахте бюджета Желязков, сега ще имате "по-хубав". Че и корупцията преборихте. Браво, браво!
отговор Сигнализирай
Новини